Matrace MarinaMatrace Marina

Jádro matrace o celkové výšce cm je tvořeno kvalitní PUR pěnou. Matrace je jednostranně vybavena masážními nopky, které zlepšují prokrvení lidského těla při spánku a zajišťují lepší provzdušnění matrace. Potah tvoří kvalitní pletená ltka, prošitá polyesterovým rourem. Potah lze prát na 60° C.

Matrace Norka

Kvalitní, velmi oblíbená matrace sendvičového typu, mezi vrstvy tvarované polyuretanové pěny je vložena deska z pojeného Matrace Norkalehčeného polyuretanu, který zaručuje vysokou nosnost této matrace. Pro zvýšení komfortu je potah oboustranně prošitý polyesterovým rounem. Matrace splňuje vysoké nároky na kvalitní a zdravé spaní a je určena pro ty, kteří upřednostňují tvrdší lůžko.

Matrace Viola

Velmi populární matrace sendvičového typu. Jádro je rozděleno do tří anatomických zón. V nejvíce namáhaném středu Matrace Violamatrace je použita vysoce kvalitní HR pěna. Elasticita, pružnost a nízká deformace této pěny se svými parametry blíží kvalitě latexových matrací. Zvláštní tvarování elastickou látkou, která je oboustranně prošita polyesterovým rounem. Možnost praní na 60˚C. Lze objednat i v potahu s letní a zimní stranou.